» Regulamin

  Regulamin

  Wstęp

  Właścicielem sklepu o adresie internetowym www.ksztaltki.com jest firma WAKO s.c. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Piławska 8/20.

   

  Zasady zakupu

  1. Do zakupów w sklepie internetowym www.ksztaltki.com upoważnione są tylko Firmy Przedsiębiorstwa (nie sprzedajemy osobom fizycznym – Konsumentom zgodnie z definicją Konsumenta z KC)

  2.  Warunkiem koniecznym przy zakupie jest podanie poprawnych danych adresowych, numeru telefonu i adresu e-mail w celu potwierdzenia i realizacji zamówienia.
  3.   Sklep internetowy przyjmuje zamówienia 7 dni w tygodniu, 24h na dobę.
  4.  Dokonując zakupu w sklepie internetowym pod adresem www.ksztaltki.com, klient zgadza się na przetwarzanie jego danych osobowych do celów niezbędnych z realizacją zamówienia.

   

  Przedmioty transakcji:

  1
  1.
     Przedmiotami prowadzonych  transakcji w sieci Internet są produkty wymienione w ofercie, w chwili składania zamówienia.
  2.   Ceny wszystkich produktów znajdujących się w ofercie e-sklepu wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT (ceny brutto).

   

  Wysyłka towaru
  1. Towar wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych od momentu zaksięgowania pieniędzy na koncie. W przypadku dużych zamówień lub pojawiających się przerwach w dostawach od producentów na które nie mamy wpływu, termin dostawy zamówionych przez klienta towarów może wynieść od 5 do 30 dni roboczych (licząc od momentu zaksięgowania zapłaty na naszym koncie bankowym).

  2. Towar dostarczany jest kurierem UPS lub DPD. Na życzenie klienta, możemy wysłać towar innym przewoźnikiem, którego klient zamówi i opłaci. W przypadku zaistnienia takiej sytuacji, klient musi poinformować nas o tym fakcie.

  3. Możliwy jest także odbiór osobisty zamówionego towaru w magazynie firmy WAKO s.c.ul. Kwiatkowskiego 24,  55-  011 Siechnice

   

  Kontakt

  Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą poprzez formularz kontaktowy, wysyłając maila bezpośrednio na adreshandel@pvcu.pl lub kontakt telefoniczny pod nr telefonu 71 769 84 65, 71 769 84 66

  Dane teleadresowe:

  WAKO s.c.

  ul. Kwiatkowskiego 24
  55-011 Siechnice


  Firma WAKO s.c. jest płatnikiem podatku VAT

   

  STATUS ZAMÓWIENIA

  Status zamówienia mogą Państwo sprawdzić logując się na swoje konto. Jeśli złożyli Państwo zamówienie jako Gość, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą poprzez formularz kontaktowy, wysyłając maila bezpośrednio na adres handel@pvcu.pl lub kontakt telefoniczny pod nr 71 73 28 710, 71 73 28 711. 

   

  POLITYKA PRYWATNOŚCI

   

  Wstęp

  Firma WAKO s.c. - właściciel sklepu dostępnego pod adresem www.ksztaltki.com przywiązuje bardzo dużą wagę do szanowania Internautów i respektowania praw im przysługujących, ze szczególnym uwzględnieniem prawa do ochrony prywatności w Sieci. Uważamy, że w przypadku sklepów internetowych i platform handlowych jest to szczególnie istotne. W celu dokładnego wyjaśnienia stosowanych przez nas zasad przy gromadzeniu i przetwarzaniu danych osobowych stworzyliśmy Politykę Prywatności.

  Podstawowe założenia


  Dane osobowe naszych Klientów zbierane są w celu prawidłowego przeprowadzenia umowy sprzedaży, w celach kontaktowych, bilingowych oraz marketingowych.

         Zbieramy i przechowujemy tylko te dane osobowe, które nam dostarczyliście podczas rejestracji w systemie lub poprzez inną formą kontaktu, podczas logowania i dokonywania zakupów.

         Nie przekazujemy Waszych danych osobom i podmiotom trzecim.

         Nikt poza pracownikami firmy WAKO s.c. nie posiada dostępu do przechowywanych danych osobowych.

         Każdy z użytkowników ma możliwość wglądu i edycji gromadzonych przez nas danych osobowych.

         Firma WAKO s.c. - właściciel sklepu www.ksztaltki.com zaprzestanie przetwarzania danych natychmiast gdy wyrazicie takie życzenie.

         Ściśle przestrzegamy Ustawy z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych. Dz. U. Nr 133 poz. 883.

         Reagujemy na wszelkie Wasze zapytania i uwagi dotyczące naszej Polityki Prywatności.

   

  Cele, dla których WAKO s.c. operator sklepu www.ksztaltki.com gromadzi dane osobowe:

  • Bieżący kontakt z użytkownikami.

  • Wymianę korespondencji księgowej, zawieranie umów i wystawianie faktur.

  • Lepsze dostosowania informacji i materiałów pojawiających się w serwisie do preferencji użytkowników.

  • Poprawa jakości usług przez nas świadczonych i dostosowywania ich do potrzeb użytkowników.

  • Przeprowadzanie promocji, konkursów.

  • Informowania o nowościach i asortymencie.

  • Przeprowadzanie badań marketingowych.

  Zakres udostępniania informacji o użytkownikach


  WAKO s.c. - właściciel sklepu www.ksztaltki.com nie udostępnia żadnych informacji osobowych podmiotom trzecim, chyba, że następuje to za zgodą użytkownika lub na wniosek organów uprawnionych do żądania takich informacji (policja, prokuratura, sądy, itp.) w przypadku podejrzenia naruszenia obowiązującego prawa przez użytkownika. Rejestrując się i logując w platformie www.pvcu.pl akceptujesz zapisy niniejszej Polityki Prywatności.

  Adresy email pochodzące z korespondencji z www.ksztaltki.com


  Wszyscy Użytkownicy platformy handlowej www.ksztaltki.com mają możliwość bezpośredniego kontaktu mailowego z pracownikami WAKO s.c. poprzez dostępne na stronach www.ksztaltki.com adresy korespondencyjne. WAKO s.c. przechowuje korespondencję ze swoimi użytkownikami dla celów statystycznych oraz jak najlepszej i najszybszej reakcji na pojawiające się zapytania. Jednocześnie WAKO s.c. gwarantuje, że adresy w ten sposób gromadzone nie będą wykorzystywane do komunikacji z użytkownikiem w celu innym niż przez niego określony. Ewentualna komunikacja w innych kwestiach może się odbywać tylko za uprzednią zgodą użytkownika.

  Ochrona prywatności osób niepełnoletnich


  Firma WAKO s.c. nie monitoruje i nie weryfikuje informacji na temat wieku swoich klientów i współpracowników. Informacje kontaktowe od odwiedzających (takich jak adresy poczty elektronicznej użytkowników) są wykorzystywane do realizacji zamówień. Osoby niepełnoletnie nie powinny wysyłać żadnych informacji, dokonywać zamówień ani zakupów świadczonych przez nasz serwis bez wiedzy swoich rodziców lub opiekunów.

  Ewentualne zmiany w Polityce Prywatności


  Oferta WAKO s.c. będzie z czasem ulegać rozszerzeniu. Oznacza to m.in., że w przyszłości zostaną dokonane pewne zmiany w Polityce Prywatności. Wraz z każdą zmianą nowa wersja Polityki Prywatności będzie się pojawiać z nową datą. Wszelkie najistotniejsze z punktu widzenia użytkownika zmiany będą odpowiednio wyróżnione. Korzystając z serwisu www.ksztaltki.com po tej dacie akceptujesz zmiany w nowej wersji Polityki Prywatności.

  Pytania i sugestie


  Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, wątpliwości lub propozycje związane z naszą Polityką Prywatności, będziemy bardzo wdzięczni za kontakt pod adresem handel@pvcu.pl.
   

      Postanowienia końcowe

  1.    Składając zamówienie Kupujący akceptuje powyższy regulamin.

  2.    Ewentualne niedogodności przy realizacji transakcji w sklepie internetowym rozstrzygane będą poprzez porozumienie stron.

  3.    Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez podania przyczyn i bez wcześniejszych uprzedzeń. Zmiany te będą publikowane na bieżąco na stronie www.ksztaltki.com

  4.    Zawartość internetowego sklepu nie stanowi oferty, lecz zaproszenie do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 kodeksu cywilnego.

  5.    W sprawach nie uregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego oraz Ustawy z dnia 02.03.2000r. Dz.U. z 2000 r. nr 22, poz. 271. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny


  Przejdź do strony głównej

  Kontakt

  • Hurtownia ksztaltki.comul. Kwiatkowskiego 24
   55-011 Siechnice
   NIP: 664-109-37-02
  • E-mail:handel@ksztaltki.com
  • Telefon71 769 84 65
   71 769 84 66
   783 009 008
  • Godziny działania sklepu8-16

  Promocje

  Klej Tangit do PVCU 1 kg

  Klej Tangit do PVCU 1 kg81,00 zł83,14 zł brutto67,59 zł netto

  KLEJ PVC-U 0,5 l szybkoschnący z pędzelkiem

  KLEJ PVC-U 0,5 l szybkoschnący z pędzelkiem85,63 zł56,99 zł brutto46,33 zł netto

  Nasze hity

  KLEJ PVC-U 0,5 l szybkoschnący z pędzelkiem

  KLEJ PVC-U 0,5 l szybkoschnący z pędzelkiem85,63 zł56,99 zł brutto46,33 zł netto

  Zawór kulowy PP EPDM d 32

  Zawór kulowy PP EPDM d 32112,33 zł brutto91,33 zł netto

  Dwuzłączka PP EPDM d 50

  Dwuzłączka PP EPDM d 5034,00 zł brutto27,64 zł netto

  Obejma do rur z gumą d32

  Obejma do rur z gumą d323,74 zł brutto3,04 zł netto

  Oprogramowanie sklepu shopGold.pl